Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falurészlet, 1949

839. Fodor István jelzéssel

Falurészlet, 1949

olaj, vászon

j.j.l.:

F.I. 1949, ho: autográf felirat, keret nélkül