Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Ülő nő

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

573. Magyar festő, 20. sz. közepe

Ülő nő

olaj, vászon

70*50,5 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)