Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Virágcsendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

523. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Virágcsendélet

olaj, vászon

61*50 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)