257. Festmények
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Közép - európai szobrász, 1720 körül
Ereklyetartó posztamenssel
1. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. vége
Mária a kisdeddel
2. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Piéta
3. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász
Feltámadt Krisztus
4. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Puttó bőségszaruval
5. tétel
Apostol
6. tétel
Itáliai festő, 18. sz. eleje
Vanitas
7. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Vir Dolorum
8. tétel
Keresztelő Szent János
9. tétel
Német festő, 18. sz.
Szent Jeromos
10. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Madonna a kisdeddel
11. tétel
Parmigianino (1503 - 1540) után, 18. sz.
Almás Madonna
12. tétel
Donát János Dániel
Angyali üdvözlet VÉDETT / NO EXPORT
13. tétel
Velencei festő, 17. sz.
Háromkirályok imádása
14. tétel
Than Mór
Történelmi jelenet, 1850
15. tétel
Francia festő, 18. sz.
Pihenő pásztor jószágaival
16. tétel
Német festő, 17. sz. vége
Hegyvidéki táj várral és folyócskával
17. tétel
Flamand festő, 17. sz. második fele
Mózes megtalálása
18. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Tájkép pihenő alakokkal
19. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Vándorok tájban
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS