257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Liezen - Mayer Sándor
Illusztráció Goethe Faustjához, 1870-1875 körül
201. tétel
Borsos Miklós
Pihenő ló, 1954
202. tétel
Szőnyi István
"Öreg magyar"
203. tétel
Scheiber Hugó
Férfi portré, 1938
204. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Hölgyportré, 1946
205. tétel
Vaszary János
Ülő nőalak - vázlat, 1929
206. tétel
Czóbel Béla
Lányportré
207. tétel
Szőnyi István
Álló akt, Évődők, Fürdőzők, Merengő, (4 db)
208. tétel
Szőnyi István
Alakok (tanulmány)
209. tétel
Szőnyi István
Három alak (tanulmány)
210. tétel
Schönberger Armand
Ülő akt
211. tétel
Schönberger Armand
Támaszkodó akt
212. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ülő akt
213. tétel
Koffán Károly
Hátakt, 1946
214. tétel
Borsos Miklós
"Négy világtáj"
215. tétel
Borsos Miklós
"Lófürösztés"
216. tétel
Kádár Béla
Farkas, 1950 körül
217. tétel
Borsos Miklós
"A betegek"
218. tétel
Tot, Amerigo
Két akt, 1982
219. tétel
Magyar művész, 1900 körül
Freskóterv
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS