257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Korniss Dezső
"Kalligráfia", 1959
221. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tyúkok
222. tétel
Pór Bertalan
Bika, 1939
223. tétel
Pór Bertalan
Tehén és bika, 1947
224. tétel
Magyar festő
Hölgy kitűzővel, 1859
225. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Hölgyportré
226. tétel
Klösz György
Házaspár portréja, 1888
227. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ablak előtt
228. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Festő és modellje tükörben
229. tétel
Bencze László
Üdülők az étkezőkocsiban I., 1953
230. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
A műgyűjtő szobája
231. tétel
Czencz János
Női akt, 1911
232. tétel
Czene Béla
Akt enteriőrben
233. tétel
Francia festő
A végzet asszonya, 1930
234. tétel
V.N. (?) monogrammal, 20. sz. eleje
Csendélet szoborral
235. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt műteremben
236. tétel
Bardócz Árpád
Vörös hajú lány portréja, 1923
237. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Leányakt
238. tétel
Weisz Margit jelzéssel, 20. sz. eleje
Merengő
239. tétel
Holló László
Szénarakodók, 1949
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS