257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Péterfy (Petrovics) Lajos
Városrészlet kőhíddal
241. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A tatai tó partján
242. tétel
Hol, Anders
Falurészlet
243. tétel
Kató Kálmán
Parasztudvar
244. tétel
Erdélyi festő, 20. sz. eleje
Hegyi folyócska
245. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kolostor a hegyek között
246. tétel
Holló László
Tájrészlet, 1965
247. tétel
Varga jelzéssel
Falurészlet I-II, 1926
248. tétel
Kaposi K. Ödön
Mediterrán városrészlet, 1936
249. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lovas napsütésben
250. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Sebesült katonák
251. tétel
Pogány István jelzéssel, 20. sz. eleje
Lovas katona
252. tétel
Francia festő, 20. sz. eleje
Szajna-part
253. tétel
Klughammer, Stefi jelzéssel, 1900 körül
Vízparti részlet
254. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Tihanyi látkép
255. tétel
Widder Félix
Vitorlások
256. tétel
Kiss R. jelzéssel, 20. sz. első fele
Dalmát kikötő
257. tétel
Vaszkó Ödön, Bilkei
Balatonkeresztúri strand
258. tétel
Nagybányai festő, 20. sz. eleje
Zsilipnél
259. tétel
Pólya Tibor
Falurészlet templommal, 1936
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS