257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Vasinka Géza
Domboldalon, 1928
281. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Utcarészlet
282. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Pihenő modellek
283. tétel
Nagybányai festő, 1910 körül
Merengő
284. tétel
Nagybányai festő, 1900 körül
Férfi portré
285. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szerelmesek
286. tétel
Kondor jelzéssel, 20. sz. első fele
Ülő akt
287. tétel
Közép - európai festő, 20. sz. első fele
Fürdés után
288. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vasalás
289. tétel
Pap Géza
Fehér blúzos portré
290. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Ábrándozó
291. tétel
Bálint Rezső
Barátság
292. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Árkádiai táj aktokkal
293. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Birkózók
294. tétel
Sassy Attila
Alvó nő
295. tétel
Akt tükörben
296. tétel
Tipary Dezső
Szende akt, 1935
297. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi portré
298. tétel
Burghardt Rezső
Fiatalember portréja, 1949
299. tétel
Istókovits Kálmán
"Imádkozó", 1931
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS