257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-357]
Basilides Barna
Női portré
301. tétel
Tímár János, Marosi
Fekvő akt (Korb Flóra táncosnő), 1927
302. tétel
Éless István
Fekvő akt napraforgóval
303. tétel
Sugár Andor
Budakeszi téglagyár, 1938-1940 körül
304. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Két nőalak (vázlat)
305. tétel
Medgyes László
Sárga akt
306. tétel
Szigeti Jenő
Falurészlet
307. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Leány padon
308. tétel
Bokor Vilmos
Vitorlahúzás, 1930 körül
309. tétel
Zemplényi Magda
Balkonon
310. tétel
Zemplényi Magda
Család (Esti beszélgetés)
311. tétel
Stanek, M. jelzéssel, 20. sz. első fele
Csendélet korsóval
312. tétel
Raidl Ida, Gömöri
Ülő akt
313. tétel
Magyar festő
"Ágnes", 1947
314. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Műteremablakban
315. tétel
Zemplényi Magda
Lány madárral, 1937
316. tétel
Zemplényi Magda
Munkások
317. tétel
Tóth B. László
Gyümölcsszedők
318. tétel
Dobi Piroska
Csendélet
319. tétel
Zemplényi Magda
Nő libával
320. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS