257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-357]
Tallós Prohászka István
"Dömötörék"
321. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Ikrek
322. tétel
Kolbe Mihály
Salome, 1937
323. tétel
Pecsenke József
Ivóban
324. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Padon
325. tétel
Klie Zoltán
Erdőbelső
326. tétel
Schwalbach, Carl
Elhivatás, 1921
327. tétel
Le Masne - Hirigoyen, Therese
"La Gare du Nord"
328. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Jelenet
329. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Csendélet sakktáblával
330. tétel
Modok Mária, Czóbel Béláné
Asztali csendélet, 1945
331. tétel
Marosán Gyula
Tavaszi virágok
332. tétel
Zemplényi Magda
Tóparton
333. tétel
Csapek Károly (Csapváry)
"Interiőr virágokkal", 1964
334. tétel
Tobisch Ilona
"Szilvásvárad"
335. tétel
Sirályok
336. tétel
Tallós Prohászka István
Jelenet
337. tétel
Sass Brunner Ferenc
Zöldséges csendélet
338. tétel
Istókovits Kálmán
Kánai menyegző
339. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Aktok
340. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS