257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-357
Magyar festő, 20. sz. első fele
Csendélet flamingóvirággal
341. tétel
Szinte Gábor
Kempingezők
342. tétel
Barzó Endre
Asztalnál, 1929
343. tétel
Zemplényi Magda
"Madár IV"
344. tétel
Marosán Gyula
Fekete fehér kompozíció, 1940
345. tétel
Marosán Gyula
Kompozíció
346. tétel
Kolozsváry Zsigmond
Kompozíció, 1979
347. tétel
Barta Mária
"Nagymaros ősszel"
348. tétel
Cserepes István
Fekvő akt, 1930
349. tétel
Dési - Huber István
Két vázlat
350. tétel
Mednyánszky László báró
Alak tanulmány
351. tétel
Pörge Gergely
"Savanyúkút", 1920
352. tétel
Szabó Vladimir
"Falusi reggel"
353. tétel
Faragó Géza
"Turf. bouckmacker smokk"
354. tétel
Lakatos Artúr
Csipkerózsika
355. tétel
Fotelben ülő hölgy
356. tétel
Angelo (Funk Pál)
Hölgy napernyővel (Séta)
357. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-357
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS