257. Festmények
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Canon, Hans
Juhász portréja
21. tétel
Sandrart, Joachim von (1606 - 1688) után, 18. sz.
Az augusztus hónap allegóriája
22. tétel
Holland festő, 18. sz.
Asszony kislánnyal és Apa fiával (párkép)
23. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Nemesúr portréja
24. tétel
Német festő, 1800 körül
Főkötős hölgy portréja
25. tétel
Flamand festő, 18. sz.
Konyhai jelenet
26. tétel
Német festő, 19. sz. eleje
Férfi portré
27. tétel
Jakobey Károly
Püspök portréja
28. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Ifjú portréja
29. tétel
Canczi Ágost Elek
Lecher Károly portréja, 1850
30. tétel
Würczburger, Joseph
Férfi portré, 1828
31. tétel
Osztrák festő
Ifjú portréja, 1847
32. tétel
H. G. (?) monogrammal, 19. sz. vége
Lányka portré
33. tétel
I. S. monogrammal, 19. sz. közepe
Ifjú portréja
34. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Férfi portré
35. tétel
Mailin, M. jelzéssel, 19. sz. vége
Papagáj
36. tétel
Knapp, Vilma F.
Virágcsendélet
37. tétel
Holland festő, 19. sz.
Csendélet pereccel
38. tétel
Ujházy Ferenc
Őszi csendélet, 1903
39. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Álló akt vörös drapériával
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS