257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Demjén Attila
Virágcsendélet, 1968
161. tétel
Márton Piroska, Futásfalvi
Szobabelső ciklámennel
162. tétel
Darin, Gennagyij Alexandrovics
Vörösáfonya-szüret, 1972
163. tétel
Bényi László
Körhinta
164. tétel
Schéner Mihály
Balatoni kikötő
165. tétel
Schéner Mihály
Cannes-i tengerpart
166. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Pihenő család
167. tétel
Nyugat - európai festő, 20. sz. első fele
Női portré
168. tétel
Klie Zoltán
"Nagymarosi utca"
169. tétel
Goór Imre
Folyóparti házak, 1958
170. tétel
Schéner Mihály
"Ostia", 1995
171. tétel
Demény Miklós
Farsangi maszk és drapéria, 1977
172. tétel
Parrag Emil
Fehér falú házikó két lóval
173. tétel
Benedek Kata
Valami történt Szent Tamásban, 1926
174. tétel
Szabó jezéssel
Alfától omegáig, 1981
175. tétel
Schéner Mihály
Mária a gyermekkel, angyalokkal és bohócokkal
176. tétel
Schéner Mihály
Karnevál, 1964
177. tétel
Schéner Mihály
"Mézeskalács bábok", 1970
178. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Kompozíció
179. tétel
Schéner Mihály
Juhászok
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS