257. Festmények > Lecher Károly portréja, 1850

257. Festmények [ARCHÍV]

30. Canczi Ágost Elek (Baden, 1808 - Pest, 1866)

Lecher Károly portréja, 1850

olaj, vászon

65,5*52,5 cm

j.b.l.: Canczi 850