257. Festmények > Juhász portréja

257. Festmények [ARCHÍV]

21. Canon, Hans (Bécs, 1829 - Bécs, 1885)

Juhász portréja

olaj, vászon

100*74,5 cm

j.b.l.: Canon

BÁV 31/17., keret nélkül, kis sérüléssel