257. Festmények > Karnevál, 1964

257. Festmények [ARCHÍV]

177. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Karnevál, 1964

olaj, farost

70*100 cm

j.j.l.: Schéner

ho.: kiállítási cédula 1964