257. Festmények > Mocsaras táj gólyákkal

257. Festmények [ARCHÍV]

60. K. Spányi Béla (Pest, 1852 - Budapest, 1914)

Mocsaras táj gólyákkal

olaj, vászon

75*100 cm

j.j.l.: K. Spányi B.