257. Festmények > Gondolkodó

257. Festmények [ARCHÍV]

145. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Gondolkodó

olaj, karton

48*33,5 cm

j.b.l.: Schönberger

Proveniencia: a Schönberger családtól