257. Festmények > Kocsmában

257. Festmények [ARCHÍV]

279. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kocsmában

olaj, vászon

35,5*42 cm

j.j.l.: töredékes

Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999 (okt.-nov.), 79. old. 77. kép