257. Festmények > Havas hegycsúcsok

257. Festmények [ARCHÍV]

63. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Havas hegycsúcsok

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Szepesi Kuszka Jenő