257. Festmények > Csendélet korsóval

257. Festmények [ARCHÍV]

312. Stanek, M. jelzéssel, 20. sz. első fele

Csendélet korsóval

olaj, karton

46,5*37 cm

j.j.l.: M. Stanek, ho.: német nyelvű felirat