257. Festmények > Alvó akt

257. Festmények [ARCHÍV]

81. Kazacsay Gerőné, Hirsch Lujza (Pest, 1871 - ?)

Alvó akt

olaj, vászon

65*110 cm

j.b.l.: Kazacsay Gerőné