257. Festmények > Valami történt Szent Tamásban, 1926

257. Festmények [ARCHÍV]

174. Benedek Kata (Budapest, 1903 - )

Valami történt Szent Tamásban, 1926

tempera, karton

495*690 mm

j.j.l.: Benedek 1926, feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon 1927. évi Nagy Tavaszi Kiállítás, Bp. június (kat. sz. 36.)