257. Festmények > "Dömötörék"

257. Festmények [ARCHÍV]

321. Tallós Prohászka István (Somorja, 1896 - Rónafő, 1974)

"Dömötörék"

olaj, rétegelt lemez

60*75 cm

j.b.l.: Tallós 948; ho. autográf felirat: Tallós Prohászka István Győr, 1948 szept. Dömötörék