321. Tallós Prohászka István (Somorja, 1896 - Rónafő, 1974)
"Dömötörék"
olaj, rétegelt lemez
60*75 cm
j.b.l.: Tallós 948; ho. autográf felirat: Tallós Prohászka István Győr, 1948 szept. Dömötörék