257. Festmények > Fiatalember portréja, 1949

257. Festmények [ARCHÍV]

299. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Fiatalember portréja, 1949

olaj, vászon

120*70,5 cm

j.j.k.: Burghardt 1949

keret nélkül