257. Festmények > Falurészlet, 1934

257. Festmények [ARCHÍV]

275. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Falurészlet, 1934

olaj, vászon

45*65 cm

j.b.l.: Vass E. 934