257. Festmények > Beszélgetők a gémeskútnál

257. Festmények [ARCHÍV]

112. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

Beszélgetők a gémeskútnál

olaj, fa

14*20 cm

j.b.l.: Pörge Gergely