257. Festmények > Csendélet cseresznyével

257. Festmények [ARCHÍV]

43. Rudolphi, A. jelzéssel, 1900 körül

Csendélet cseresznyével

olaj, vászon

30*40 cm

j.j.l.: A. Rudolphi