257. Festmények > Árnyas parkrészlet

257. Festmények [ARCHÍV]

57. Hatvany Ferenc, báró (Budapest, 1881 - Laussane, 1958)

Árnyas parkrészlet

olaj, vászon

80*95 cm

j.b.l.: Hatvany (töredékes)