257. Festmények > Mária és Erzsébet találkozása

257. Festmények [ARCHÍV]

146. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Mária és Erzsébet találkozása

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: MCP