257. Festmények > Ökrös szekér

257. Festmények [ARCHÍV]

113. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Ökrös szekér

olaj, vászon

61*100 cm

j.b.l.: E. Illés A.