257. Festmények > "Nagymaros ősszel"

257. Festmények [ARCHÍV]

348. Barta Mária (Budapest, 1897 - Budapest, 1969)

"Nagymaros ősszel"

olaj, karton

50*60 cm

j.j.l.: Barta Mária