257. Festmények > Falurészlet

257. Festmények [ARCHÍV]

243. Hol, Anders (Mora, 1877 - Mora, 1959)

Falurészlet

olaj, vászon

74*86,5 cm

j.b.l.: Anders Hol Mora

ho.: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Városliget címke és kiállítási raglap töredék