257. Festmények > Dunai átkelés

257. Festmények [ARCHÍV]

268. Kay Lajos (Kisszeget, 1912 - ?)

Dunai átkelés

olaj, rétegelt lemez

80*100 cm

j.j.l.: Kay L.