257. Festmények > Ereklyetartó posztamenssel

257. Festmények [ARCHÍV]

1. Közép - európai szobrász, 1720 körül

Ereklyetartó posztamenssel

faragott, aranyozott, festett fa

m: 38 cm (szobor); m: 30 cm (posztamens)

proveniencia: egykor Saphier Dezső gyűjteményében, sérült, hiányos