1. Közép - európai szobrász, 1720 körül
Ereklyetartó posztamenssel
faragott, aranyozott, festett fa
m: 38 cm (szobor); m: 30 cm (posztamens)
proveniencia: egykor Saphier Dezső gyűjteményében, sérült, hiányos