257. Festmények > Tóparton

257. Festmények [ARCHÍV]

333. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Tóparton

olaj, vászon

70,5*50,5 cm

j.h.o.: Zemplényi Magda Marosán