257. Festmények > "Dunántúl"

257. Festmények [ARCHÍV]

274. Kmetty János (Miskolc, 1889 - Budapest, 1975)

"Dunántúl"

akvarell, papír

230*310 mm

j.j.l.: Kmetty; ho. felirat: "Vettem a művésztől annak a HMvásárhelyi kiállításán 1928 szept. hóban"