274. Kmetty János (Miskolc, 1889 - Budapest, 1975)
"Dunántúl"
akvarell, papír
230*310 mm
j.j.l.: Kmetty; ho. felirat: "Vettem a művésztől annak a HMvásárhelyi kiállításán 1928 szept. hóban"