155. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)
Ábrahámdomb II., 1947
akvarell, papír
205*280 mm
j.j.l.: BA; b.l. oeuvre katalógus szám: 1947/67, Proveniencia: Dr. Laub László gyűjteményéből