257. Festmények > Ábrahámdomb II., 1947

257. Festmények [ARCHÍV]

155. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Ábrahámdomb II., 1947

akvarell, papír

205*280 mm

j.j.l.: BA; b.l. oeuvre katalógus szám: 1947/67, Proveniencia: Dr. Laub László gyűjteményéből