257. Festmények > Farsangi maszk és drapéria, 1977

257. Festmények [ARCHÍV]

172. Demény Miklós (Jászkisér, 1939 - )

Farsangi maszk és drapéria, 1977

olaj, farost

80*60 cm

j.b.l.: Demény M. 1977 (?)

sérült