257. Festmények > "Lófürösztés"

257. Festmények [ARCHÍV]

216. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

"Lófürösztés"

rézkarc, papír

285*390 mm

j.j.l.: Borsos Miklós; b.l.: Lófürösztés 15/100; j.j.l. a nyomaton: Borsos M.