257. Festmények > Táncoló pár

257. Festmények [ARCHÍV]

148. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Táncoló pár

olaj, vászon

96,5*77 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald Béla