257. Festmények > Asztali csendélet, 1945

257. Festmények [ARCHÍV]

331. Modok Mária, Czóbel Béláné (Ráckeve, 1896 - Budapest, 1971)

Asztali csendélet, 1945

olaj, papír

69*55,5 cm

j.b.l.: Modok Mária 1945