257. Festmények > Nimfák és faunok, 1906

257. Festmények [ARCHÍV]

74. Lápossy Hegedűs Géza (Budapest, 1875 - 1929)

Nimfák és faunok, 1906

akvarell, tempera, karton

600*1010 mm

j.j.l.: Lápossy Hegedűs G. 1906