187. Orosz Gellért (Jászladány, 1919 - Budapest, 2002)
Káosz, 1960
olaj, farost
120*90 cm
j.j.l.: Orosz Gellért
Kiállítva: Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011. szeptember 9 - október 31.