257. Festmények > Káosz, 1960

257. Festmények [ARCHÍV]

187. Orosz Gellért (Jászladány, 1919 - Budapest, 2002)

Káosz, 1960

olaj, farost

120*90 cm

j.j.l.: Orosz Gellért

Kiállítva: Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011. szeptember 9 - október 31.