257. Festmények > Kucsmás fiú, 1929

257. Festmények [ARCHÍV]

124. Vietorisz Mária (1905 - 1935)

Kucsmás fiú, 1929

olaj, vászon

49,5*42 cm

j.j.k.: Vietorisz Mária 1929