257. Festmények > "La Gare du Nord"

257. Festmények [ARCHÍV]

328. Le Masne - Hirigoyen, Therese (1916 - 2000)

"La Gare du Nord"

olaj, falemez

71*80 cm

j.b.l.: Th Masne Hirigoyen