257. Festmények > Őszi táj szarvasokkal, 1929

257. Festmények [ARCHÍV]

70. Teleky Ralph (Brassó, 1890 - 1982)

Őszi táj szarvasokkal, 1929

olaj, vászon

60*75 cm

j.j.l.: Teleki R. 1929