257. Festmények > Templomtér

257. Festmények [ARCHÍV]

272. Magyar festő, 20. sz. eleje

Templomtér

olaj, karton

63*79,5 cm

szerepelt: BÁV Saphier pályázat 1999. (okt.-nov.), 88. o. 87. kép