257. Festmények > Ábrándozó

257. Festmények [ARCHÍV]

291. Magyar festő, 20. sz. első fele

Ábrándozó

olaj, vászon

68*55 cm

Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 28. old. 25. tétel