257. Festmények > Lámpafény, 1929

257. Festmények [ARCHÍV]

117. Kóbor Henrik (Budapest, 1885 - ?)

Lámpafény, 1929

olaj, vászon

60,5*50,5 cm

j.j.l.: Kóbor 1929